Maturitní plesy

Chcete mít hezkou vzpomínku na maturitní ples? K tomu patří samozřejmě i kvalitní fotografie. Používám špičkovou fototechniku, profi zrcadlovky včetně světelných objektivů pro maximální kvalitu a zachování atmosféry.  Předtančení, šerpování, gratulace, tance, půlnoční překvapení a samozřejmě různé momentky v průběhu plesu, malé skupinky jak se spolužáky, tak i s rodiči atd. Od začátku plesu vám budu k dispozici, můžete tak za mnou chodit s kamarády, rodiči, sourozenci pro společné fotky :-)

Cena za fotky a fotografování je: 400,- za jednoho studenta (nad 20 studentů).  Sleva při fotografování více tříd najednou (nad 40 studentů) jen 300,- za studenta.
Každý obdrží v balíčku za tuto cenu:
• 1 ks velkou skupinovou fotografii formátu 20x30cm s nápisem
• 2 ks fotografie 10x15 cm se šerpou
• odkaz se všema fotkama z plesu cca 700-1000 fotografií
+ poukázku na jednu tištěnou fotografii zdarma na místě z fotokoutku !

• po předtančení a šerpování při volné večerní zábavě možnost online promítání vyfotografovaných fotografií na velkém plátně, pokud je v sále instalované. Během několika vteřin od vyfotografování se promítne fotka v sále. Náhodně se pak v prodlevách promítají již nafocené a vybrané poslané fotky. Super zábava! :-)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako BONUS získáváte na váš maturitní ples instalaci FOTOAUTOMATU / FOTOKOUTKU ZDARMA! (klíčované - virtuální fotopozadí - super zábava :)
A ještě navíc jako pozornost dostane každý maturant poukázku na jednu papírovou fotografii z fotokoutku ZDARMA. Info zde: https://www.fotosalek.com/fotoautomat/
   ================================================================
Další možnosti a příplatky:
- doprava na místo fotografování dohodou, v okolí Trutnova zdarma
- další papírové fotografie viz. ceník tisku