Svatební den

je neopakovatelný zážitek a zaslouží si tu největší pozornost. Den, který připravujete a plánujete se vší odpovědností do nejmenších detailů dlouho dopředu. I já si uvědomuji vážnost Vašeho rozhodnutí a stejně odpovědný přístup cítím také. Den, který stojí za to nafotit od profesionálního fotografa, který zachytí i to čeho si Vaše oko nevšimne, událost kterou jste nestačili postřehnout. Fotograf dokáže s citem předvídat situace, ví kam se postavit, ví co se bude dít v obřadní síni, v kostele, na hostině. Je to profesionál, který neruší svojí přítomností, nezasahuje do děje a je všude kde má být v pravý okamžik.

Kvalitně zpracované svatební fotografie z průběhu svatebního dne Vás budou těšit celý život.

Každá svatba vyžaduje zcela individuální přístup, který vede k co nejlepšímu zachycení jedinečné atmosféry Vašeho svatebního dne. Dle Vašeho osobního přání vyfotografuji průběh celé svatby nebo jen Vámi vybrané části - focení přípravy nevěsty a ženicha, příchod hostů, svatební obřad (na radnici, v kostele, na zámku, v parku, na zahradě, aj.), svatební hostina až po volnou zábavu.

Dlouholetá fotografická praxe, profesionální foto technika včetně záložní techniky, následné úpravy-postprocesing na PC ze surového formátu RAW do finálního souboru jpg, jsou pro Vás zárukou vysoké kvality. Nenechávejte fotografování vaší svatby náhodě.

Fotografie dostanete na speciálním a svým provedením jedinečném archivačním médiu DVD DTD (data tresor disc), s keramicko-kovovou záznamovou vrstvou, díky které média nepodléhají stárnutí. Výrobce garantuje životnost média na 160 let ! www.datatresordisc.cz
Pozor na USB flash disky a podobná paměťová média, kde je trvanlivost dat pouze několik měsíců až jen pár let a jsou náchylné na poškození a ztrátu drahocených dat!


Další informace včetně cenové nabídky na samostatném webu: www.fotografovesvateb.cz

 

fotogalerie

Záznamy: 1 - 12 ze 31
1 | 2 | 3 >>